جادو سیاه آنلاین: زن و شوهر رمال كه با شناسایی افراد ساده‌لوح دست به كلاهبرداری می‌زدند، از سوی ماموران انتظامی پاكدشت شناسایی و دستگیر شدند.


به گزارش جادو سیاه اواسط بهمن ماه امسال زنی به اداره پلیس آگاهی شهرستان پاكدشت مراجعه كرد و مدعی شد كه هفته گذشته در مركز شهر با سوار شدن در یك خودرو مسافربر در حال رفتن به خانه بوده

برچسبها:حوادث-حوادث جالب-حوادث و اتفاقات اخیر-حوادث باور نکردنی-بخت سیاه-تاکستان-اطلاعات و امنیتاطلاعات و امنیت پاکستان-جادو-رمال-رمالی-حوادث رمالی-جادو سیاه

 كه در بین مسیر راننده شروع به صحبت از مشكلات روزمره كرد، زن نیز كه تحت تاثیر قرار گرفته بود،‌ شروع به بازگوكردن مشكلاتش كرد، راننده جوان هم زنی را به عنوان رمال به او معرفی و اظهار كرد كه زن مورد نظر می‌تواند گره مشكلاتش را باز كند.
راننده برای صادقانه نشان دادن حرف‌هایش به مسافر عنوان كرده بود كه خود شاهد بوده زن رمال مشكلات افراد زیادی را رفع كرده است و در نهایت با دادن شماره تماس و حساب بانكی زن رمال، اظهار كرده بود كه پس از واریز مبلغ 200 هزار تومان به حساب مورد نظر با گرفتن وقت قبلی از طریق شماره تلفن به همراه فیش بانكی به خانه زن رمال مراجعه كند.
مالباخته در مراجعه به پلیس درباره چگونگی وقوع این كلاهبرداری اظهار كرد كه پس از رفتن به نزد زن دعا نویس، فرد رمال با دادن نوشته‌هایی وعده داده بود كه مشكلاتش از بین خواهد رفت ولی با تحقق نیافتن این موضوع، شاكی متوجه كلاهبرداری شده بود.
سرهنگ زنده شو ـ فرمانده انتظامی شهرستان پاكدشت ـ با اعلام این خبر اظهار كرد: پس از دریافت این شكایت،‌ ماموران اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداری پلیس استان تهران، با انجام تحقیقات، زن شیاد را شناسایی و دستگیر كردند.
او تصریح كرد: در ادامه رسیدگی به این پرونده افراد ساده لوح كه بیشتر آن‌ها زنان جوان بودند به اداره آگاهی مراجعه و با شكایت‌های مشابهی علیه دو متهم اعلام شكایت كردند. در نتیجه پلیس با شناسایی صاحب حساب بانكی فرد دستگیر شده، مظنون دیگری را به اداره آگاهی انتقال داده كه در تحقیقات انجام شده اعتراف كرد كه كارت عابر بانك همان حساب در اختیار خواهرش «سمیرا» بوده و او از این حساب استفاده می‌كند.
به گفته سرهنگ زنده شو، ماموران «سمیرا» 30 ساله معروف به «لبنانی» را در پاكدشت دستگیر كردند كه وی در بازجویی های كارآگاهان پلیس، اتهام كلاهبرداری به شیوه رمالی و دعانویسی را پذیرفت و اظهار كرد كه از ماه گذشته پس از ازدواج با «قاسم» به خاطر تامین هزینه زندگی تصمیم به كلاهبرداری در پوشش رمالی و دعانویسی از افراد ساده گرفتند. شگرد آن‌ها نیز به گونه‌ای بود كه شوهرش با سوار كردن افراد به عنوان مسافر او را به عنوان رمال به آن‌ها معرفی كرده و شماره تماس و حساب بانكی مورد نظر را در اختیار آن‌ها می‌گذاشت.
سرهنگ زنده‌شو اضافه كرد: مشتریان این دو كلاهبردار بیشتر جوانانی بودند كه با پرداخت مبلغ 200 تا 400 هزار تومان برای حل مشكلاتشان به آن‌ها مراجعه می‌كردند ، «سمیرا» هم با دادن نوشته‌هایی به این افراد ساده‌لوح اطمینان می‌داد كه مشكلاتشان مرتفع خواهد شد.
وی با اشاره به این كه در پیگیری‌های بعدی ماموران اداره پلیس آگاهی پاكدشت مشخص شد كه زوج جوان با جلب اعتماد بیشتر از یكی از مشتریان مرد خود یك قطعه زمین در پاكدشت كه متعلق به فرد دیگری بود را به ازای مبلغ 18 میلیون تومان به او فروخته‌اند.
سرهنگ زنده شو تصریح كرد: تاكنون تعداد 13 نفر از مالباختگان این پرونده شناسایی شدند كه میزان كلاهبرداری زن و شوهر دستگیر شده با شگرد رمالی و فروش زمین افراد غیر 19 میلیارد و 482 میلیون ریال بوده است.
به گفته فرمانده انتظامی شهرستان پاكدشت، متهمان این پرونده با قرار وثیقه روانه زندان شده و تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد.

نوشته شده در تاریخ جمعه 7 خرداد 1389    | توسط: سیدسالار سیدمومن    | طبقه بندی: حوادث،     |
نظرات()