گروه جادو سیاه: ردپای قتل زن جوانی كه چندی پیش به طرزی مرموز در یكی از محله‌های تهران به قتل رسید، به یك مرد رمال رسید. 

به گزارش خبرنگار جادو سیاه، بازپرس حسین اصغرزاده، رئیس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران با اشاره به دستگیری مرد رمالی به عنوان مظنون به قتل زنی در تهران گفت....


برچسبها:حوادث-حوادث جالب-حوادث و اتفاقات اخیر-حوادث باور نکردنی-بخت سیاه-تاکستان-اطلاعات و امنیتاطلاعات و امنیت پاکستان-جادو-رمال-رمالی-حوادث رمالی-جادو

: 27 بهمن‌ماه سال گذشته یكی از اهالی كوچه شهید قدیری تهران، در مسیر خانه‌اش متوجه جعبه میوه‌ای شد كه از آن بوی تعفن به مشام می‌رسید و زمانی كه پارچه روی جعبه میوه را برداشت با جسد تكه تكه شده‌ای روبه‌رو شد و وحشتزده به كلانتری 190 مجیدیه تهران رفت و ماجرا را به پلیس اطلاع داد.
به دنبال اظهارات این مرد، ماموران كلانتری 190 مجیدیه به محل حادثه عزیمت كردند و با هماهنگی قضایی قطعات تكه تكه شده بدن فرد ناشناس را به پزشكی قانونی منتقل و كارآگاهان جنایی اداره آگاهی تهران تحقیقات ویژه‌ای را برای به دست آوردن هویت مقتول آغاز كردند تا این كه چند ساعت بعد به مركز پلیس خبر رسید یكی از شهروندان شرق تهران نیز جسد زن جوانی را داخل یك گونی برنج در خیابان كشف كرده است.به این ترتیب كارآگاهان جنایی در ادامه تحقیقات پی بردند، جسد تكه تكه شده كه در گونی برنج و جعبه میوه كشف شده متعلق به زنی به نام میناست كه چندی قبل گم شدن وی به پلیس گزارش شده است.

جستجوی كارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای فاش شدن راز قتل این زن ادامه داشت تا این كه پزشكان قانونی نظر دادند وی ابتدا با روسری خفه شده و بعد قاتل یا قاتلان جسد را مثله كرده‌اند.
ردپای رمال در قتل زن جوان‌
بازپرس اصغرزاده ادامه داد: كارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران افرادی را كه با این زن آشنایی داشتند، شناسایی كردند و به تحقیق از آنها پرداختند كه معلوم شد مقتول در یكی از شهرستان‌ها با مردی آشنایی چندروزه داشته است. با به دست آمدن این اطلاعات، این مرد شناسایی و دستگیر شد و با انتقال به مركز پلیس مورد بازجویی قرار گرفت و گفت: در خیابان با مقتول آشنا شدم و هنگامی كه گفت از منزلش فرار كرده، توصیه كردم به منزلش برگردد و اگر تمایلی به بازگشت ندارد، به بهزیستی مراجعه كند، اما به حرف‌هایم توجهی نكرد و مدام می‌گفت مرد رمالی به نام سیاوش، او را تهدید به قتل كرده است.وی افزود: مینا پس از چند روز خداحافظی كرد و رفت و دیگر از او خبری نداشتم تا این كه چند روز قبل متوجه شدم به قتل رسیده است.

بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران افزود: به دنبال اظهارات این مرد، مرد رمال به نام سیاوش (57 ساله)‌ تحت تعقیب اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و مخفیگاه وی روز چهارم آبان در فومن شناسایی شد و كارآگاهان جنایی تهران با كسب نیابت قضایی به این شهر عزیمت و سیاوش را دستگیر كردند.

با انتقال مرد رمال به اداره 10 پلیس آگاهی تهران، وی مورد بازجویی قرار گرفت و از مرگ مینا اظهار بی‌اطلاعی كرد و گفت: با مینا مقتول در خیابان آشنا شدم و پس از آن تصمیم به ازدواج گرفتیم، اما خانواده‌اش مخالفت می‌كردند. بنابراین تصمیم به جدایی گرفتم و از مینا خواستم مرا فراموش كند كه قبول نمی‌كرد. به این ترتیب با وی دعوا كردم و به منزلم در فومن بازگشتم و ارتباطم را با وی قطع كردم. 

بنابراین گزارش، به دنبال اظهارات متناقض مرد رمال، وی با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس شد و تحقیقات تكمیلی برای فاش شدن راز جنایت ادامه دارد.

نوشته شده در تاریخ جمعه 7 خرداد 1389    | توسط: سیدسالار سیدمومن    |    |
نظرات()