2 برادر رمال كه به بهانه حل مشكلات خانوادگی، بخت‌گشایی و پولدار شدن، دختران و زنان جوان را فریب داده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند، از سوی پلیس اطلاعات امنیت تاكستان شناسایی و دستگیر شدند.
                                                See full size image


برچسبها:حوادث-حوادث جالب-حوادث و اتفاقات اخیر-حوادث باور نکردنی-بخت سیاه-تاکستان-اطلاعات و امنیتاطلاعات و امنیت پاکستان-جادو-رمال-رمالی-حوادث رمالی-جادو سیاه

به گزارش خبر نگار جادو سیاه، هفته گذشته زن جوانی به اداره اطلاعات امنیت تاكستان در استان قزوین مراجعه و از رفتارهای شیطانی 2 برادر رمال پرده برداشت.

زن جوان در اظهاراتش به پلیس گفت: چندی پیش با شوهرم اختلاف پیدا كردم و به دنبال راه‌حلی برای آن بودم تا این كه ماجرا را با یكی از زنان همسایه در میان گذاشتم و او از من خواست برای حل این مشكل، از مرد رمالی كه می‌شناسد كمك بگیرم.

وی افزود: به دلیل اعتمادی كه به این زن داشتم چند روز بعد به منزل این مرد شرور در یكی از محله‌های تاكستان رفتم و ماجرای زندگی‌ام را با وی در میان گذاشتم. مرد رمال چندین نسخه خوشبختی برایم نوشت و از من خواست طبق آن عمل كنم.

من هم به توصیه رمال، تعدادی از نسخه‌ها را در آب حل كرده و در 4 گوشه اتاق‌ها ریخته و مدام دور تا دور اتاق‌ها راه می‌رفتم تا شاید مشكلم حل شود. چند هفته به طور متوالی این كار را انجام دادم، اما اخلاق شوهرم بدتر شد و او با مشاهده رفتارهایم، مرا دیوانه خطاب می‌كرد.

طلسم دروغین زندگی، حادثه آفرید

شاكی ادامه داد: به منزل مرد رمال رفتم و گفتم كه نسخه‌های خوشبختی‌اش اثرگذار نبوده و زندگی‌ام را به مخاطره انداخته است. 

مرد رمال پس از شنیدن حرف‌هایم، ادعا كرد كه طلسم سنگینی در زندگی‌ام وجود دارد و كلید بازگشایی آن در اختیار اوست و از من خواست 3 روز متوالی به منزلش بروم و چند ساعتی را در یكی از اتاق‌های آنجا به تنهایی حضور پیدا كنم. حرف‌های او تاثیر عجیبی بر من داشت و من نیز طبق گفته‌های وی عمل كردم و در نخستین روز كه به منزل مرد رمال رفتم، او مرا به یكی از اتاق‌های منزلش برد و با زور و تهدید مورد آزار و اذیت قرار داد. مرد رمال تهدیدم كرد كه اگر ماجرا را برای كسی بازگو كنم، با نوشتن یك طلسم زندگی‌ام را نابود می‌كند كه بناچار سكوت كردم تا عاقبت دچار عذاب وجدان شدم و تصمیم گرفتم راز سیاه مرد رمال و برادرش را فاش كنم.

به دنبال شكایت این زن، چند زن و دختر جوان دیگر هم به مركز پلیس مراجعه و شكایت‌های مشابهی را مطرح كردند.

ماموران با اطلاعاتی كه از شاكیان به دست آوردند، پی‌بردند همگی آنها از سوی این دو برادر رمال فریب خورده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.تحقیقات برای یافتن 2 رمال آغاز شد تا این كه چند روز قبل مخفیگاه آنها در یك منزل اجاره‌ای در تاكستان استان قزوین شناسایی و هر دو نفر دستگیر شدند.

ماموران در بررسی منزل مردان رمال، چند جلد كتاب رمالی، 560 حلقه سی‌دی غیراخلاقی، 3 دستگاه تلفن، 20 عدد قرص محرك جنسی و 15 میلیون تومان پول نقد كشف و ضبط كردند.

با انتقال این دو برادر رمال به نام‌های محمدسعید و اسد به اداره اطلاعات  امنیت تاكستان، آنها در بازجویی به جرایم خود اعتراف كردند.

2 متهم اعتراف كردند رمالی را از پدر خود آموخته و تاكنون 5 زن را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 6 خرداد 1389    | توسط: سیدسالار سیدمومن    | طبقه بندی: حوادث،     |
نظرات()