گروه حوادث: مرد نقاش وقتی با رکود بازار ساخت و ساز رو به رو شد با تهیه وسایل رمالی به فریب و کلاهبرداری از زنان پرداخت. 

به گزارش خبرنگار ما، مأموران پلیس شهرستان نظرآباد چندی قبل در جریان فعالیت مرد شیادی در پوشش رمالی در یکی از روستاهای این شهر قرار گرفتند. برچسبها:رکورد-حوادث-حوادث جالب-حوادث باور نکردنی-حوادث جنایی-متهم-بازار سلخت و ساز

بررسیها نشان می داد متهم به نام مجتبی در روستای ولیان نظرآباد افراد ساده لوح که در زندگی خود دچار مشکلات خانوادگی، مالی، معیشتی و... می باشند را شناسایی و با وعده اینکه به وسیله دعانویسی و رمالی قادر است تمامی مشکلات آنان را حل و فصل کند اقدام به گرفتن مبالغ هنگفت و کلاهبرداری از آنان می کند. مأموران فرد مورد نظر را دستگیر و منزل وی که از آن به عنوان مکان رمالی و دعانویسی استفاده می کرد را مورد بازرسی قرار دادند. 
در بازرسی از منزل متهم تعداد 15 جلد انواع کتاب دعانویسی قدیمی دست نویس، وسایل و ابزارآلات رمالی مثل ورقهای مسی و پوستی، اشکال مختلف فلزی و تجهیزات کامل ماهواره کشف و ضبط شد. 
متهم دستگیرشده خود را «مجتبی- ح» 45 ساله معرفی کرد و در جریان تحقیقات مأموران پلیس گفت: نقاش ساختمان هستم و از دو سال قبل به خاطر رکود ساخت و ساز و نبود کار با مشکلات مالی روبه رو شدم به همین خاطر تصمیم گرفتم به رمالی و دعانویسی بپردازم. 
وی افزود: به همین خاطر افرادی را که دارای مشکلات متعدد بودند بخصوص زنان جوان را شناسایی و با وعده اینکه با رمالی و دعانویسی قادر هستم مشکلات آنان را حل و آینده را برای آنان پیشگویی کنم به سمت منزل خودم می کش�

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 6 خرداد 1389    | توسط: سیدسالار سیدمومن    | طبقه بندی: حوادث،     |
نظرات()