این مفسد فی‌الاض علاوه بر انجام 70 زنای محصنه وغیر محصنه، به اغفال نوامیس، دعا نویسی، رمالی، نگهداری و استعمال مواد مخدر ... نیز مبادرت داشته است.


 محمد حسین زاده ابوجسی معروف به درویش ساعت شش و 30 دقیقه صبح سه‌شنبه در خیابان نوبهار قم پس از انجام تشریفات شرعی و با صدور حکم قاضی اعدام شد.


برچسبها:حوادث-حوادث جالب-حوادث باور نکردنی-حوادث جنایی-متهم-بازار سلخت و ساز-اعدام-اعدام رمالی-اعدامی در قم

وی که به دلیل زنای محصنه مفسد فی الارض شناخته شده بود به اعدام از سوی شعبه یک دادگاه انقلاب قم محکوم شد و حکم اعدام وی در شعبه 32 دیوان عالی کشور به تأیید رسید.

مسئول روابط عمومی ‌دادسرای عمومی ‌و انقلاب استان قم در حاشیه این اعدام در جمع خبرنگاران گفت: محمد حسین زاده ابرجسی توسط عوامل اطلاعات و مرکز امر به معروف و نهی از منکر بسیج سپاه منطقه قم دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

به گزارش مهر، هادی ترشیزی ادامه داد: پس از شکایت چندین نفر از این متهم با دستور دادسرا، پرونده جهت بررسی بیشتر به اطلاعات سپاه واگذار و پس از تلاش این گروه، وی در سال 84 دستگیر شد.

وی تصریح کرد: این مفسد فی‌الاض علاوه بر انجام 70 زنای محصنه وغیر محصنه، به اغفال نوامیس، دعا نویسی، رمالی، نگهداری و استعمال مواد مخدر ... نیز مبادرت داشته است.

هادی ترشیزی افزود: در پرونده محمد حسین زاده ابرجسی یک مورد قتل نیز مشاهده می‌شود.
مسئول روابط عمومی ‌دادسرای عمومی‌و انقلاب استان قم مهم‌ترین بهانه انجام این اعمال را توسط این متهم، رمالی و دعا نویسی برشمرد و تصریح کرد: این مفسد فی‌الارض علاوه بر قم در شهرهای پاکدشت و ورامین نیز فعالیت داشته است.

هادی ترشیزی در خصوص دیگر اقدامات محمد حسین زاده ابرجسی گفت: وی با وجود این‌که بی‌سواد بود و کمترین اطلاعات دینی نداشت، با رهبری گروه‌های مختلفی به ایجاد انحراف در دین و تغییرات در اجرای دستورات الهی نیز می‌پرداخته است.

وی گفت: بی‌احترامی ‌به حرمین مطهر معصومین(ع) اشاعه فساد و فحشا و ادعای امام زمانی از دیگر اتهامات این فرد بوده است. 

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 4 خرداد 1389    | توسط: سیدسالار سیدمومن    | طبقه بندی: حوادث،     |
نظرات()