مرد رمالی كه به بهانه نوشتن نسخه‌های خوشبختی و تاثیر آن با آب زعفران روی بدن زنان و دختران ، آنها را در دام شیطانی خود گرفتار می‌كرد ، در قرچك ورامین دستگیر شد.


به گزارش «جام‌جم»، هفته گذشته زنی با مركز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان قرچك ورامین تماس گرفت و عنوان كرد؛ مرد رمالی با زور و تهدید وارد خانه‌اش شده و قصد آزارو اذیت وی را دارد.

ماموران پس از تماس این زن، با هماهنگی قضایی به خانه وی در یكی از محله‌های قرچك اعزام شدند و مرد رمال را پیش از فرار از خانه زن صاحبخانه شناسایی و دستگیر كردند.

زن شاكی و مرد رمال برای ادامه تحقیقات به اداره آگاهی ورامین انتقال یافتند و مورد تحقیق قرار گرفتند.

زن شاكی در اظهاراتش به پلیس گفت: به خاطر مشكلات خانوادگی كه داشتم، به پیشنهاد یكی از زنان همسایه نزد مرد رمالی رفتم؛ وی پس از چند بار ملاقات با من با ادعای این كه زندگی‌ام طلسم شده و ارواح و جن‌ها در خانه‌ام سرگردان هستند و اجازه نمی‌دهند خواستگار به خانه‌امان بیاید، نسخه‌های خوشبختی را در قبال دریافت مبالغی به من تحویل داد. در آخرین ملاقات مرد رمال عنوان كرد باید آخرین نسخه‌ای را كه سبب دور شدن ارواح و جن‌ها از خانه‌ام می‌شود خودش به منزلم بیاورد و وردهایی بخواند و آن نسخه را 4 كنج خانه‌‌ام بگذارد. من هم كه فریب حرف‌های او را خورده بودم، پذیرفتم و مرد رمال به خانه‌ام آمد و پس از نوشتن نسخه‌های خوشبختی و قرار دادن آن در 4 كنج خانه، ادعا كرد برای تاثیرگذاری نسخه‌ها باید آنها را با آب زعفران روی بدنم بنویسد كه وحشت كردم و با داد و فریاد از او خواستم خانه‌ام را ترك كند كه مرد رمال به سوی من حمله‌ور شد و قصد آزار و اذیتم را داشت كه به یكی از اتاق‌های خانه فرار كردم و با تماس بموقع با پلیس، او در عملی كردن نقشه پلیدش ناكام ماند.

اعتراف مرد رمال به فریب زنان

به دنبال اظهارات شاكی، نایب، مرد رمال مورد بازجویی قرار گرفت و گفت: بیكار بودم، تصمیم گرفتم به بهانه حل مشكلات خانوادگی با بخت‌گشایی و پولدار شدن، نسخه‌های دروغین خوشبختی برای افراد ساده‌لوح بنویسم و از این طریق مبلغی از آنها دریافت می‌كردم و پس از مراجعه زنان به بهانه تاثیرگذاری دعا و نوشتن آن با آب زعفران روی بدن آنها، با پیشنهاد غیراخلاقی به امیال پلید خود دست می‌یافتم كه در آخرین مورد كه زن شاكی بود، ناكام ماندم.

بنابر این گزارش، متهم با قرار قانونی بازداشت شد و تحقیقات تكمیلی از وی ادامه دارد.


نوشته شده در تاریخ دوشنبه 3 خرداد 1389    | توسط: سیدسالار سیدمومن    | طبقه بندی: حوادث،     |
نظرات()