ماجرای كلاهبرداری مرد رمال هفته گذشته هنگامی فاش شد كه زنی به شعبه نهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران رفت و از مرد رمال به اتهام كلاهبرداری 50 میلیون تومانی شكایت كرد.زن شاكی در اظهاراتش به بازپرس رنگ‌آمیز گفت: چندی پیش با زن جوانی آشنا شدم كه ادعا می‌كرد پس از چند مرحله مراجعه به خانه یك مرد رمال، پسر بیمارش شفا یافته است. 

با شنیدن حرف‌های این زن، وسوسه شدم به دیدن این مرد رمال بروم بنابراین روز بعد با شماره تلفن این مرد رمال تماس گرفتم و با او در یكی از پارك‌های شمال غرب تهران قرار ملاقات گذاشتم. مرد رمال اولین نسخه خوشبختی را برای من نوشت و در قبال آن، 4 میلیون تومان و سكه بهار آزادی از من گرفت و طبق خواسته وی عمل كردم.

كلاهبرداری مرد رمال به بهانه شفای مرد بیمار

شاكی افزود: چند روز بعد، برادرم براثر تصادف رانندگی، دچار حادثه شد و به كما رفت. برای نجات او از مرگ به دیدن مرد رمال رفتم كه وی عنوان كرد: اگر پول كلانی و طلا و سكه در اختیارش قرار دهم، برادرم را شفا می‌دهد.

به این ترتیب، طی چند مرحله طلا، پول و سكه به ارزش 50 میلیون تومان به وی پرداخت كردم و او در قبال آن، نسخه‌های شفابخشی را نوشت و از من خواست هنگام ملاقات با برادرم، در چند قدمی وی قرار بگیرم و با فوت كردن بر چهار سوی نسخه‌های كاغذی، آن را به بالا و پایین تكان دهم و این كار را 4 روز تكرار كنم تا برادرم از حالت كما خارج شود، اما این كارها هم اثری نداشت و در روز پنجم برادرم فوت كرد، به جستجوی مرد رمال رفتم، اما خبری از او نبود.

بنابر این گزارش، پرونده‌ای تشكیل و از سوی بازپرس رنگ‌آمیز، رئیس شعبه نهم دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران به مركز پلیس تهران ارسال شد و ماموران با اطلاعاتی كه از شاكی به دست آوردند، به چهره‌نگاری رایانه‌ای از مرد رمال پرداختند و به این ترتیب، تحقیقات برای یافتن وی آغاز شده است تا راز دیگر كلاهبرداری‌های وی برملا شود.

                                           www.iranhall.com   


نوشته شده در تاریخ دوشنبه 3 خرداد 1389    | توسط: سیدسالار سیدمومن    | طبقه بندی: حوادث،     |
نظرات()