زن جوانی كه با تاسیس آرایشگاه‌های زنانه، اقدام به رمالی و كلاهبرداری از مردم می‌كرد، دستگیر شد.


زن جوانی كه با تاسیس آرایشگاه‌های زنانه، اقدام به رمالی و كلاهبرداری از مردم می‌كرد، دستگیر شد.

هفته گذشته زنی به پلیس امنیت عمومی زاهدان مراجعه و از زن آرایشگری به اتهام رمالی و كلاهبرداری شكایت كرد.

زن شاكی در تشریح ماجرا به پلیس گفت: شوهرم بد اخلاق بود و همیشه مرا كتك می‌زد. چند بار تصمیم به جدایی از وی گرفتم؛ ولی حاضر به جدایی نبود.

یك روز كه به خانه یكی از دوستانم رفته بودم، او به من پیشنهاد كرد با یك زن رمال ملاقات كنم تا او با نوشتن دعا مشكل مرا حل كند.

زن شاكی ادامه داد: پس از شنیدن این حرف‌ها، تصمیم گرفتم زن رمال را كه در یك آرایشگاه زنانه فعالیت می‌كرد، ببینم.

زن رمال پس از ملاقات با من ادعا كرد زنی غریبه مرا طلسم كرده است و همین موضوع باعث اختلاف‌های میان من و شوهرم شده است.

وی افزود: با اعتماد به این زن، مبلغ ۲ میلیون تومان به او دادم و در قبال آن ۳ نسخه خوشبختی گرفتم و طبق گفته‌های زن رمال از آنها استفاده كردم.

زن شاكی ادامه داد: پس از ۲ هفته وقتی نسخه‌های خوشبختی عمل نكرد و اخلاق و رفتار شوهرم بدتر شد، به آرایشگاه زن رمال رفتم ولی او آن محل را تخلیه و به مكان دیگری نقل مكان كرده بود.

با شكایت این زن و تشكیل پرونده قضایی در این باره، جستجوی ماموران امنیت عمومی زاهدان آغاز شد.

در حالی كه ماموران در جستجوی این متهم فراری بودند، زنان و دختران دیگری هم به مركز پلیس مراجعه و شكایت‌های مشابهی را ارائه كردند.

● ردپای زن رمال در آرایشگاه زنانه

ماموران در بررسی پرونده‌های شاكیان پی بردند تصاویر رایانه‌ای از زن رمال با هم مطابقت دارد و همه شاكیان در دام یك زن گرفتار شده‌اند.

ماموران با مشخص شدن این موضوع، پاتوق‌های احتمالی متهم فراری را زیر نظر گرفتند تا عاقبت آرایشگاه زن رمال را در بلوار معلم زاهدان شناسایی و روز سه‌شنبه گذشته متهم فراری را قبل از خروج از محل كارش دستگیر كردند.

ماموران در بررسی از آرایشگاه متهم، موفق به كشف ده‌ها نسخه خوشبختی، كلید، قفل، نعل اسب و كتاب‌های جادوگری شدند.

با انتقال زن رمال به اداره پلیس، وی مورد بازجویی قرار گرفت و اظهارات متناقضی را بیان كرد تا این كه روز گذشته در مواجهه حضوری با شاكیان، به كلاهبرداری‌های كلان از آنها اعتراف كرد.

● اعتراف زن رمال

سمیه (متهم ۲۵ ساله) در اظهاراتش به پلیس گفت: از ۳ سال قبل برای پولدار شدن تصمیم گرفتم رمالی كنم و با فروش نسخه‌های خوشبختی، از مردم كلاهبرداری كنم.

بنابر این، با تاسیس آرایشگاه‌های زنانه در شهر، فعالیتم را در این مكان‌ها ادامه می‌دادم.

متهم افزود: هر سه ماه یك بار، محل آرایشگاه را تغییر می‌دادم تا زنان و دخترانی كه از آنها كلاهبرداری می‌كردم، موفق به یافتن من نشوند.

در این ۴ سال مبالغ كلانی از راه رمالی به دست آورده‌ام و به شاكیان نسخه‌های خوشبختی برای حل مشكلات خانوادگی، پولدار شدن، نازایی زنان و بخت‌گشایی می‌دادم.

متهم با قرار قانونی روانه زندان شد و تحقیقات تكمیلی از وی ادامه دارد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 خرداد 1389    | توسط: سیدسالار سیدمومن    | طبقه بندی: حوادث،     |
نظرات()