رمالی خوشبختی یا بدبختی؟
 
زن رمالی كه به بهانه حل مشكلات خانواده‌های تهرانی، با نوشتن  خوشبختی از آنها كلاهبرداری می‌كرد، تحت تعقیب پلیس قرار دارد

چندی قبل مردی به خواستگاری یك دختر تهرانی رفت و پس از نخستین ملاقات با او و خانواده‌اش، قرار شد آنها بعد از تحقیق به مرد جوان پاسخ دهند.

خانواده عروس هم تحقیقات خود را برای مشخص شدن صلاحیت جوان خواستگار آغاز كردند تا این كه پس از یك ماه متوجه شدند، مرد جوان معتاد بوده و سابقه‌دار است. پس از اطلاع از این موضوع، وقتی دوباره مرد خواستگار را ملاقات كردند، پاسخ منفی به او دادند و خواستند، دیگر مزاحم دختر آنها نشود.

اما جوان خواستگار آنها را تهدید كرد كه به مزاحمت‌هایش ادامه خواهد داد تا بتواند شرایط ازدواج با دختر جوان را فراهم كند.

پس از این ماجرا و اوایل اردیبهشت ماه امسال، وقتی دختر جوان در یكی از مراكز خرید تهران مشغول خرید بود، متوجه زنی ۳۳ ساله شد كه كارت‌هایی را میان زنان و دختران جوان پخش و ادعا می‌كند درخصوص نوشتن نسخه خوشبختی و دور كردن افراد مزاحم برای خانواده‌ها تبحر دارد.

● دختر جوان در دام زن رمال

دختر جوان با مشاهده كارت ویزیت زن رمال، تصمیم گرفت به ملاقات وی برود تا برای دور كردن خواستگار مزاحم نسخه‌ای برایش بپیچد.

به این ترتیب وی نزد زن رمال رفت و با او قرار ملاقات گذاشت و پس از جلب رضایت خانواده‌اش تصمیم گرفتند به اتفاق به منزل زن رمال بروند.

روز بعد دختر جوان همراه پدرش به خانه زن رمال در یكی از مجتمع‌های مسكونی غرب تهران رفت. زنان و مردان بسیاری به آن محل آمده بودند. بنابراین یك ساعت را منتظر زن رمال ماندند تا نوبت به آنها رسید.

● ۶ میلیون تومان بابت كلید طلسم

دختر جوان بعد از بازگو كردن مشكل خود و پدرش كه پس از ۵ سال نتوانسته بود ملك خانوادگی‌اش را در شهرستان بفروشد، از زن رمال خواست، به آنها كمك كند.

زن رمال هم پس از شنیدن گفته‌های آنها بیان كرد؛ زندگی هر دو نفر آنها طلسم شده و كلید شكستن آن طلسم‌ها در دستان اوست ولی بابت آن باید ۶ میلیون تومان پرداخت كند. پدر و دختر پس از شنیدن گفته‌های زن رمال، برای رهایی از مشكلات خود تصمیم گرفتند، پول درخواستی را بپردازند.

آنها روز بعد با همراه داشتن ۳ میلیون تومان به عنوان پیش‌پرداخت به خانه زن رمال رفتند، او هم بعد از دریافت پول، از آنها خواست ۶ تیرماه برای تحویل گرفتن ۵ نسخه خوشبختی و حل مشكلات به وی مراجعه كنند كه آنها هم پذیرفتند.

تیرماه نیز پدر و دختر تهرانی به ملاقات زن رمال رفتند و ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان دیگر به او پرداخت كردند تا ۷ ماه دیگر پس از استفاده از نسخه‌ها و حل مشكلاتشان دوباره نزد زن رمال بروند و مابقی پول را بپردازند و آخرین نسخه را تحویل بگیرند.

آنها نسخه‌ها را تحویل گرفتند و طبق دستورالعمل زن رمال یكی از نسخه‌ها را در حیاط خانه آتش زدند، یكی دیگر را در آب حل كرده و اطراف ملك فروخته نشده پاشیدند و مابقی نسخه‌ها را نزد خود نگهداری كردند و منتظر ماندند تا طلسم‌ها از میان برود.

اما پس از عملی كردن خواسته‌های زن رمال، شرایط زندگی آنها بدتر شد در حالی كه طبق توافق با وی باید منتظر می‌ماندند تا ۷ ماه سپری شود و در غیر این صورت نسخه‌های نوشته شده تاثیری در حل مشكلات آنها نداشت.

۷ ماه انتظار كه به پایان رسید و مشكلات آنها حل نشد، پدر و دختر به منزل زن رمال رفتند، اما پی بردند كه افراد بسیاری مقابل خانه‌اش تجمع و از او به اتهام كلاهبرداری شكایت كرده‌اند، ولی زن همراه خانواده‌اش ناپدید شده است.

در پی شكایت دختر جوان و پدرش و تعدادی دیگر در شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه ۵ تهران، پرونده قضایی تشكیل و جستجوی پلیسی برای دستگیری زن رمال و همدستان احتمالی وی آغاز شد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 خرداد 1389    | توسط: سیدسالار سیدمومن    | طبقه بندی: حوادث،     |
نظرات()